Listeler
Listeler

İngilizce Öğrenmek İsteyenler İçin 10 Ücretsiz Kaynak

1 Duolingo

Duolingo, kullanıcıların İngilizce dilini öğrenmelerine yardımcı olan bir dil öğrenme platformudur. Çoklu seviyeleri ve oyun benzeri tasarımı sayesinde öğrenme süreci eğlenceli hale getirilir.

2 Babbel

Babbel, İngilizce dilini öğrenmenize yardımcı olmak için interaktif bir öğrenme platformudur. 14 farklı dilde eğitimler sunar.

3 Memrise

Memrise, kullanıcıların İngilizce kelime haznesini genişletmelerine yardımcı olan bir platformdur. Oyunlaştırılmış bir tasarıma sahip olduğu için eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunar.

4 BBC Learning English

BBC Learning English, İngilizce öğrenmek isteyenler için yararlı bir kaynaktır. Dinleme ve okuma egzersizleri, dilbilgisi ve kelime bilgisi öğrenme materyalleri sunar.

5 ESL Gold

ESL Gold, İngilizce öğrenmek isteyenler için kaynaklar sunan bir web sitesidir. Dilbilgisi, kelime bilgisi ve pratik yapmak için konuşma etkinlikleri içeren çeşitli materyaller sunar.

6 Busuu

Busuu, kullanıcıların İngilizce dili dahil 12 farklı dilde öğrenmelerine yardımcı olan bir dil öğrenme platformudur. Öğrenme materyalleri, dinleme, okuma, yazma ve konuşma egzersizlerini içerir.

7 Open English

Open English, online öğrenme programıdır. Kullanıcılar, dilbilgisi, kelime bilgisi ve konuşma becerilerini geliştirmek için çeşitli materyalleri kullanabilirler

8 Lingoda

Lingoda, dil öğrenmek isteyenler için bir online platformdur. Dilbilgisi, kelime bilgisi ve pratik yapmak için konuşma etkinlikleri sunar.

9 EngVid

EngVid, İngilizce öğrenmek isteyenler için videolar sunan bir web sitesidir. Dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma ve dinleme konularını kapsar.

10 My Language Exchange

My Language Exchange, kullanıcıların İngilizce öğrenmek için dil öğrenme ortakları bulmasına yardımcı olan bir platformdur. Kendi ana dilinizi öğretirken, başka bir kullanıcıdan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir