Gezi

İstanbul’da Rahat Kamp Alanları

İstanbul’da Rahat Kamp Alanları ile günübirlik ya da hafta sonları kısa bir ara verebilirsiniz. İstanbul, malum oldukça kalabalık bir şehir ve insan bazen bu kalabalıktan uzaklaşıp, doğa ile baş başa kalmak istiyor. Biz de İstanbul’da kalabalıktan, işten güçten bunalan insanlar nerelere kaçsın? Nerelere gitsin ama fazla da uzaklaşmasın, diye düşündük ve sizlere İstanbul’da ya da İstanbul’a oldukça yakın olan kamp alanlarını araştırdık. Ee insan kafayı dinlendirsin ki Kafafikir düşünebilsinJ

İstanbul’da Rahat Kamp Alanları: 5 Kafa Fikir Önerisi

İstanbul’da çalışan bir insan için çalışma koşullarından ziyade işe gidip gel, trafik çek, otobüs bekle, metro bekle, vapur bekle falan derken, insan oldukça stresli ve yorgun hale gelebiliyor. Stresi üzerinizden atmanın en sağlıklı ve uygun yolu İstanbul’da rahat kamp alanları bulmak ve bir gün dahi olsa gidip, dinlenmektir. Fazla yol çekmeden, küçük kaçamaklar yapabileceğiniz kamp alanları şöyle:

Polonezköy

istanbul kamp alanları

Polonezköy hem İstanbul içi hem de oldukça huzurlu, yemyeşil bir alandır. Kamp yapabilmeniz için oldukça uygun park ve kamp alanları bulunmaktadır. Eğer kamp yapmak için çadırınız vs. yoksa, Polonezköy içerisinde hazır kamp alanları da bulunmaktadır. Bu alanlar, giriş ücreti almaktadır. Fakat bu gözünüzü korkutmasın, fiyatlar oldukça uygun olarak sunulmaktadır. Polonezköy’ü kısa kafa dinlemeleriniz için tercih edebilirsiniz.

Keşan

keşan kamp alanları

Edirne’nin muhteşem ilçelerinden biri olan Keşan, sizlere kamp alanları sunmaktadır. Keşan’da yer alan kamp alanları, oldukça yeşil ve huzur dolu alanlardan oluşmaktadır. Keşan kamp alanlarında, farklı aktiviteler de yapılmaktadır. Bu sayede hem eğlenip enerji toplayın hem de kafanızı toparlayın.

Ağva

istanbula yakın kamp alanları

İstanbul’da rahat kamp alanları diyorsak, İstanbul’un tarihi kokulu köyünü geçmek elbette ki olmaz. Harika bir doğaya sahip olan Ağva’da faklı kamp alanları bulunmaktadır. Oldukça rahat ve huzurlu bir kamp yapmak hem de İstanbul’dan çıkmak istemiyorsanız, bu harika bir tercih olabilir.

Şile

şile kamp alanı

İstanbul’un farklı bir ilçesi olan Şile de kamp yapmak için oldukça uygun olan yerlerden biridir. İstanbul’a yakın olabileceğiniz gibi aynı zamanda şehrin gürültüsünden de uzak olacaksınız. Günübirlik ya da hafta sonu kolaylıkla gidilebilecek uzaklıkta olan Şile, Marmara Denizinin kuzeyinde yer almaktadır. Yani Karadeniz’e kıyıdır.

Gelibolu

gelibolu kamp alanı

Gelibolu, İstanbul’a yakın kamp alanları içerisinde en avantajlı olan bölge diyebiliriz. Elbette ki, Gelibolu’dan yakın yerler var ama Gelibolu’da hem kamp yapabilirsiniz hem de tarihi geziler yapabilirsiniz. Bu açıdan, oldukça avantajlı olabileceğiniz söyleyebiliriz. Uygun fiyata tatil fikirleri arıyorsanız, Uygun fiyata Tatil Önerileri Yazımıza bakabilirsiniz.

İnstagram

 

 

 

Tepkiniz nedir?

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir