Gezi

Uygun Tatil Yerleri: 5 Öneri

Uygun tatil yerleri sayesinde, cebinizden fazla para çıkmadan oldukça rahat bir şekilde tatil yapabilirsiniz. Bu durum kulağa oldukça hoş geliyor, farkındayız. Bu nedenle, size tatil için gidilebilecek hem hoş hem de en uygun yerleri bulduk. Popüler hale gelen tatil yerleri nedeni ile bu geri planda kalan yerlere gitmediğinize pişman olabilirsiniz. Doğal güzellikleri ve sadeliği ile sizlere uygun fiyatlara, keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacak yerler yazımızın devamında detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Uygun Tatil Yerleri ile Cebiniz de Kafanız da Rahat

Tatile çıkmak, yoğun geçen hayatlarımızda adeta bir motivasyondur. Kendimizi şarj ederiz, rahatlarız ve daha net bir kafa ile hayatımıza döneriz. Bu güzel durumların yanında aynı zamanda uygun tatil yerleri de bulursak, demeyin keyfimize. Biz öyle düşündük ve sizin de bize katılacağınızı düşünerek, sizlere 5 farklı yerden oluşan küçük bir liste oluşturduk. Keyifli araştırmalar:

Sığacık

Uygun tatil bölgeleri

İzmir tatilcileri, buraya toplanın. Tatil dediğin İzmir’de olur diyorsan ve aynı zamanda uygun olsun istiyorsan; sana tavsiyemiz Sığacık olacak. Sığacık, İzmir’in Seferihisar İlçesinde yer alan muhteşem bir yerdir. Oldukça sakin bir mahalledir. Çoğu insan, popüler yerleri yani Çeşme ve Alaçatı’yı tercih ettiği için bu alanlara göre daha ucuz bir tatil yeridir. Taş evler, rengarenk çiçekler, az insan ve çok huzur seni bekliyor. Sığacık’ı, uyguna tercih edebileceğin harika bir tatil yeri olarak size tavsiye ediyoruz.

Güzelçamlı

tatil yerleri

Güzelçamlı, uygun tatil yerleri içerisinde sizlere önerebileceğimiz ikinci yerdir. Doğal güzellikleri ve yoğun bitki örtüsü ile kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz. Fazla popüler bir alan olmadığı için daha uygun ve uygun olduğu gibi daha huzurludur. Adada yer alan deniz suyu oldukça temiz ve berrak olduğu için yüzmelere doyamayacaksınız. Aynı zamanda, bölgede mağaralar da bulunmaktadır. Dilerseniz, bu alanlarda gezebilir ve keşifler yapabilirsiniz.

Olimpos

uygun tatil

Olimpos’u sanırım duymayan kalmamıştır. Hem oldukça popüler hem de diğer tatil yerlerine göre ucuz olan başka bir yer var mı? biz bulamadık. Olimpos, muhteşem manzarası, yeşillikleri ve denizi ile sizlere oldukça iyi gelecek bir tatil için harika bir seçenek olabilir. Antik geziler yapabilir, denize girebilir ve birçok aktivite ile tatilinizi eğlenceli ve dolu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Son İkide Az Daha Popüler Yerler Olsun

Uygun tatil yerleri listemizde, son iki yer tavsiyemize geldik. Madem son ikiye girdik, az buçuk daha popülerlik çıtasını kaldıralım dedik:

Foça

tatil bölgeleri

İzmir’de yer alan, oldukça hoş ve şirin kasabayı sanırım çoğu kişi bilir. Foça, popüler olan tatil yerlerinden biridir. Popüler olsa da bölgede yer alan restoran ya da oteller, uygun fiyatlı orak misafirlerini ağırlıyor. Gezilecek oldukça hoş yerleri olan bu şirin kasabayı, uygun tatil alanı olarak tercih edebilirsin.

Assos

assos

Tek kelime ile muhteşem denilebilecek bir tatil bölgesini, son madde de sunuyoruz. Çanakkale şehrinin, Ayvacık ilçesine yakın bir bölgede yer alan Assos, muhteşem manzara, dolu dolu oksijen ve tertemiz deniz suyu sunuyor. Midilli adası ile bakışan Assos mutlaka gidip, görülmesi gereken tatil yerlerinden biridir.

Farklı öneriler ve bilgiler için takipte kalabilirsiniz.

 

 

Tepkiniz nedir?

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir