ListelerAlkış
Listeler

Mart Ayında En Çok İzlenen Filmler: Mart ayında Netflix’te En Çok İzlenenler

Mart ayında en çok izlenen filmler için sizlere kısa bir liste hazırladık. Kısa kısa konularına değindiğimiz bu film listesinden kendiniz için de bir film bulacaksınız. Mart ayında Netflix’te en çok izlenenler listemizde yer alıyor.

Mart Ayında Netflix’te İlgi Çeken 5 Film

Netflixçiler hazır mısınız? Mart ayında Netflix’te en çok izlenenler arasından sizlere 7 tane film öneriyoruz.

Red Notice: Netflix’in en çok izlenen filmi olan Red Notice, bir FBI ajanı, bir hırsız ve bir dolandırıcının maceralarını konu ediyor. Filmde Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot gibi yıldız isimler rol alıyor. Film, aksiyon, komedi ve macera türlerini harmanlıyor ve izleyiciyi sürükleyici bir kovalamaca hikayesine davet ediyor.

Mart ayında en çok izlenen filmler

The Unforgivable: Sandra Bullock’un başrolünde olduğu The Unforgivable, bir şiddet suçu işledikten sonra topluma geri dönmeye çalışan bir kadının dramını anlatıyor. Filmde Viola Davis, Vincent D’Onofrio ve Jon Bernthal gibi oyuncular da yer alıyor. Film, gerilim, dram ve suç türlerindeki başarılı örneklerden biri olarak gösteriliyor.

Netflix filmler

Purple Hearts: Sofia Carson ve Nicholas Galitzine’in başrollerini paylaştığı Purple Hearts, bir müzisyen ile bir askerin anlaşmalı evlilik yapmasını ve sonrasında yaşananları konu ediyor. Film, müzik, romantik ve dram türlerindeki duygusal ve etkileyici bir yapım olarak dikkat çekiyor. Etkileyici film; Mart ayında en çok izlenen filmler listesinde yerini aldı.

sevilen filmler

The Irishman: Martin Scorsese’nin yönettiği The Irishman, bir mafya tetikçisinin hayatını ve Jimmy Hoffa’nın ortadan kayboluşunu anlatan film; Mart ayında Netflix’te en çok izlenenler arasında yerini aldı. Filmde Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi usta oyuncular rol alıyor. Film, biyografi, suç ve dram türlerindeki epik ve başyapıt niteliğindeki bir film olarak kabul ediliyor.

Netflix'te en çok izlenenler

Don’t Look Up: Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’un başrolünde olduğu Don’t Look Up, dev bir göktaşının Dünya’ya çarpacağını uyarmaya çalışan iki gökbilimcinin hikayesini anlatıyor. Filmde Meryl Streep, Jonah Hill ve Timothée Chalamet gibi isimler de yer alıyor. Film, komedi, bilim kurgu ve dram türlerindeki eğlenceli ve eleştirel bir yapım olarak öne çıkıyor.

en çok izlenen filmler

Snowpiercer: Chris Evans’ın başrolünde olduğu Snowpiercer, küresel ısınma sonucu buzlanan Dünya’da hayatta kalan insanların sınıflara ayrıldığı bir trende yaşadıklarını konu ediyor. Filmde Tilda Swinton, Jamie Bell ve Ed Harris gibi oyuncular da rol alıyor. Film, aksiyon, bilim kurgu ve dram türlerindeki distopik ve sürükleyici bir film olarak Mart ayında Netflix’te en çok izlenenler arasında yer alıyor.

Mart ayında Netflix'te

Kağıttan Hayatlar: Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Kağıttan Hayatlar, sokakta yaşayan genç bir adamın hayatını değiştiren olayları konu ediyor. Filmde Emir Ali Doğru, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi oyuncular da yer alıyor. Film, dram türündeki duygusal ve gerçekçi bir yapım olarak izleyicilerin gönlünü fethediyor. Film yayınlandığı dönemde de oldukça izlenmişti ve yine Mart ayında en çok izlenen filmler sıralamasına girerek, ilgiyi koruyor.

Mart ayında en çok

Tepkiniz nedir?

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir