Genel

Trendyol Hızlı Market Bazı Yerlerde Başladı

Trendyol hızlı market çalışması ile kullanıcılarına, market alışverişi yapma imkânı da sunmaya başladı. Türkiye’nin en popüler ve en büyük e ticaret sitesi olan Trendyol, uzun zamandır hızlı market özelliği hazırlığı içerisindeydi. Uzun zamandır çalışma halinde olunan bu çalışma artık aktif hale getirildi. Fakat bu hizmet şimdilik her yerde aktif durumda değil. E ticaret siteleri, günümüzde oldukça popüler hale geldi, bunun sebebi ise bize sağlamış olduğu kolaylıklardır. Evimizden çıkmadan, oturduğumuz yerden oldukça kolay bir şekilde alışveriş yapabiliyoruz. Bu durum, özellikle yoğun hayata sahip ola kişiler için bir kurtarıcı gibi oldu.

Trendyol Hızlı Market Henüz Her Yerde Değil

Trendyol, Türkiye’de hemen hemen herkes tarafından kullanılan bir e ticaret sitesi olarak, güvenilir bir isim yapmış firmadır. Şimdi de Trendyol hızlı market özelliği ile kullanıcılarına farklı bir hizmet vermeye başladı. Hızlı market özelliği ile kullanıcılar, evden çıkmadan uygulama üzerinden almak istedikleri ürünleri kolaylıkla seçebilecek ve siparişlerini oluşturabilecek. Siparişlerin ise oldukça hızlı bir şekilde gelmesi planlanıyor. Üstelik bu hizmet bedellerinin ise yüksek rakamlardan oluşmadığı belirtildi. Yeni özellik şimdilik her yerde aktif olarak kullanılamıyor.

Trendyol Hızlı Market

Dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi dönemi içerisinde, e-ticaret sitelerinin ve market sitelerinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı. Bu dönem içerisinde, kullanıcılar evden çıkmadan kolaylıkla siparişlerini verebildi. Bu gibi uygulamalar sayesinde, evimizden çıkmadan istediğimiz dilediğimiz alışverişleri kolaylıkla yapabiliyoruz.

Market Zincirleri ile Anlaşıldı

Trendyol hızlı market özelliğinin her yerde kullanılamıyor, bunun nedeni ise hem deneme süreci hem de bir market zinciri ile yapılan anlaşma. Şimdilik, anlaşma yapılan zincir marketlerin olduğu yerlerde, kullanıcılar özellikten faydalanabilmektedir. İlerleyen zamanlarda ise farklı market zincirleri ile daha yaygın bir hale getirilmesi planlanıyor.

Hızlı market özelliği ile sipariş vermeniz halinde, sizden oldukça uygun rakamlara hizmet bedeli alınmaktadır. 20 lira ve üstü bir alışveriş yaparsanız, bu alışverişten alınacak olan hizmet bedeli ise 3,99 olarak belirtilmektedir. Yapılan alışverişin hızlı olması da planlanmaktadır. Bu sayede, market alışverişlerinizi de rahatlıkla yapabileceksiniz.

Facebook ve İnstagram hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir